Djelatnici

UPRAVA MUZEJA

Matea Brstilo Rešetar, ravnateljica
m.brstilo@hismus.hr

Petra Vučić , tajnica - voditelj općih i pravnih poslova
tajnistvo@hismus.hr

Anita Štefančić, voditeljica računovodstveno - knjigovodstvenih poslova
a.stefancic@hismus.hr
Dragica Dragovac, blagajnica – informator
Sandra Harmina Hosta, administratorica - ekonom za publikacije
s.harmina@hismus.hr



STRUČNO MUZEJSKO OSOBLJE

Mislav Barić, kustos
m.baric@hismus.hr
Zbirka zastava, zastavnih vrpci i Zbirka odora

Dora Bošković, muzejska savjetnica
d.boskovic@hismus.hr
Zbirka oružja

Petra Braun, kustosica
p.braun@hismus.hr
Zbirka odlikovanja, medalja, plaketa i značaka

Dr. sc. Marina Bregovac Pisk, muzejska savjetnica
m.pisk@hismus.hr
Zbirka slika, grafika i skulptura

Matea Brstilo Rešetar, viša kustosica
m.brstilo@hismus.hr
Zbirka heraldike i sfragistike

Kristian Gotić, viši kustos
k.gotic@hismus.hr
Zbirka kamenih spomenika, Numizmatička zbirka i Arheološka zbirka

Nataša Mataušić, muzejska savjetnica
n.matausic@hismus.hr
Zbirka fotografija, filmova i negativa 

Ivica Nevešćanin, viši kustos
i.nevescanin@hismus.hr
Zbirka fotografija, filmova i negativa

Ankica Pandžić, muzejska savjetnica
a.pandzic@hismus.hr
Kartografska zbirka

Mr. sc. Snježana Pavičić, muzejska savjetnica
s.pavicic@hismus.hr
Sakralna zbirka i Likovna zbirka 20. stoljeća

Dr. sc.Dubravka Peić Čaldarović, muzejska savjetnica
d.peic@hismus.hr
Dokumentarna zbirka II.

Andreja Smetko, viša kustosica 
a.belusic@hismus.hr
Zbirka predmeta iz svakodnevnog života

 

Jelena Hotko, viša muzejska pedagoginja (privremeno odsutna)
j.hotko@hismus.hr
Edukacijski odjel

Marijan Sutlović, muzejski pedagog (na zamjeni)
m.sutlovic@hismus.hr
Edukacijski odjel

 

Jelena Balog Vojak, viša dokumentaristica
j.balog@hismus.hr
Informacijsko-dokumentacijski odjel

Ana Filep, viša kustosica
a.filep@hismus.hr
Informacijsko-dokumentacijski odjel

Maja Mladinov, knjižničarka
m.mladinov@hismus.hr
Knjižnica

Zdenka Šinkić, viša informatičarka
z.sinkic@hismus.hr
Informacijsko-dokumentacijski odjel

 

Ivana Asić, fotografkinja
i.asic@hismus.hr
Informacijsko-dokumentacijski odjel


Mirana Jušić, viša preparatorica
m.jusic@hismus.hr
Ivo Margaretić, preparator
i.margaretic@hismus.hr
Ozren Solić, viši preparator
o.solic@hismus.hr



ODRŽAVANJE I ČUVANJE OBJEKTA

Ivica Tarle, voditelj tehničke službe
i.tarle@hismus.hr
Tomislav Degmečić, portir
t.degmecic@hismus.hr
Zdenka Fabac, čuvar
Đurđica Horvat, spremačica
Blaženka Šipić, spremačica